Minik Yıldızın Macerası

sesli dinlemek icin tiklayin

Bir zamanlar, pırıl pırıl bir gökyüzü altında, masalsı bir ülke varmış. Bu ülkenin en güzel yerinde, sevgi dolu bir aile yaşarmış. Bu ailenin en küçük üyesi, adı Minik Yıldız olan bir bebekmiş. Minik Yıldız, kocaman gülümsemesi ve gözlerindeki ışıltıyla herkesi büyülermiş.

Bebek Yıldız, her gece uykuya dalmadan önce gökyüzüne bakar ve yıldızları sayarmış. Annesi, babası ve büyük kardeşleri ona her gece yıldızların hikayelerini anlatırmış. Minik Yıldız’ın en büyük hayali, bir gün kendi yıldız arkadaşlarıyla birlikte gökyüzünde dans etmekmiş.

Bir akşam, gökyüzüne baktığında, Minik Yıldızın dileği gerçek olmuş gibi gelmiş. Parlayan bir yıldız bir anda hareketlenmiş ve ona doğru yaklaşmış. O yıldız, Minik Yıldız için özel bir hediye getirmiş. “Merhaba, Minik Yıldız!” demiş. “Ben, Merve adında bir yıldızım. Senin dileğini duydum ve sana arkadaşlık etmek için buradayım.”

Minik Yıldız gözlerine inanamamış ve sevinçle Merve’ye sarılmış. “Siz gerçek bir yıldızsınız ve benim dileğimi gerçekleştireceksiniz!” diye coşmuş. Merve gülümsemiş ve “Evet, Minik Yıldız, seninle birlikte dans edeceğiz ve gökyüzünde harika maceralar yaşayacağız” demiş.

Minik Yıldız, artık Merve ile birlikte gökyüzünde dans etmeye başlamış. Onlar birbirlerine sarılıp ışıldarken, gökyüzünde büyülü bir dans gösterisi sunmuşlar. Diğer yıldızlar da onları izlemeye gelmiş ve Minik Yıldız’ın neşesi tüm gökyüzünü aydınlatmış.

Gökyüzündeki yıldızlar, Minik Yıldız ile Merve’nin arkadaşlığına hayran kalmışlar. Birlikte gökyüzünde dans edip şarkılar söylerlermiş. Minik Yıldız, Merve ile birlikte artık her gece gökyüzüne çıkıp maceralar yaşamaktan büyük mutluluk duyarmış.

Ve böylece, Minik Yıldızın hayali gerçek olmuş ve Merve ile birlikte gökyüzünde eşsiz bir dostluk başlamış. Minik Yıldız, her gece Merve ile dans ederken, gökyüzündeki yıldızların en parlak olanı olmuş. Onun sevgisi ve neşesi, tüm ülkeyi sarmış ve kalplerdeki en güzel ışık olmuş.

Çocuklarımızın İlgisini Çekebilir  Sincap ve Ormanın Dostları

hipecraft

2011 yılından bügüne dijital dünya'da projeler üretiyor, bir çok markaya yazılım desteği sağlıyorum. İçerik üretmek ve kendini farklı alanlarda da geliştirmek adına masalist üzerinde içerikler üreterek desteklerinizi bekliyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu